There was a problem with the subscription: Please enter a valid email address.
בס"ד
היי,
רגע לפני שאתם מתחילים, כדאי לכם לקרוא...

את השו"ת המלא שיסביר לכם כיצד תוכלו למקסם את הנאתכם מאתר המכולת הוירטואלית: Kosher4u.eu

כך תדעו בדיוק מה מצפה לכם, מתי בדיוק תקבלו את המשלוח, ואיזה מוצרים תרצו לשלוח באופן שונה מיתר ההזמנה.

אז... היאזרו בסבלנות, פנו לעצמכם חמש דקות, ותוכלו ליהנות עוד פעמים רבות מהמכולת הוירטואלית שלנו!

ברוכים הבאים לאתר המכולת הוירטואלית למכירת מוצרים
און-ליין - Kosher4u.eu
האתר שלנו נוסד לפני כעשור, ומני אז צבר נסיון עסקי ומקצועי רב ביותר, תוך שהוא משרת נאמנה אלפים רבים של לקוחות אירופאיים ומטיילים/נופשים הבאים ליבשת אירופה. רכישת מוצרי המזון באתרנו חוסכת מהמטיילים והנופשים את הצורך 'לסחוב' עימם את המוצרים שהם זקוקים להם בדרכם מהבית למקום הנופש, ושירות ההזמנות הינו פשוט, ידידותי וקל לתפעול.
למה אתם צריכים אותנו?
נסיעות לחו"ל מזקיקות התארגנות מוקדמת: מה הצרכים שלכם בנופש, כמה נופשים ישהו איתכם, וכמה זמן תבחרו לנפוש. לכל אלה, משמעות רבה שיש ליטול בחשבון לפני ההזמנה. בכל מקרה, כפי שתראו, תוכלו תמיד להזמין במהלך שהותכם בנופש מוצרים נוספים שיגיעו לפי כללי השילוח שיפורטו בהמשך. השירות המוצע הינו לכווווווולם, יחידים, קבוצות, משפחות, בתי מלון, מתמודדים ומתבודדים...
איך זה עובד?
להלן הסבר קצר, נח ותמציתי בצורת שאלות ותשובות על מרבית פרטי הפעלת אתר Kosher4u.eu כדי שתוכלו לעשות בו שימוש מושכל, ובכך להצטרף לרבבות לקוחות מרוצים העושים בו שימוש יומיומי.
איך מתחילים להזמין?
נכנסים לאתר Kosher4u.eu - - בו תמצאו מבחר מוצרי מכולת מכל הסוגים הנצרכים, ממוצרים טריים ועד יינות שולחניים או יוקרתיים. עכשיו, בחרו את שלל המוצרים מכל אשר יחזו עיניכם בו, וצרפו את המוצרים לסל הוירטואלי שבמחשב.
סיימתם לבחור?
שלמו עבור הרכישה - וכל השאר עבודה שלנו...
מתי אתם פעילים?
האתר, כמובן, פעיל בכל שעות היממה, והזמנתכם תזכה לתשומת הלב המרבית, באופן מידי. אם ביצעתם הזמנה בשעות הלילה או ימי חופשה - פנייתכם תטופל עם פתיחת יום המסחר הראשון שלאחר ביצוע ההזמנה.
היי, יש לי שאלה...
האתר שלנו 'דובר' אנגלית, ותוכלו לבצע את הזמנתכם בשפה האוניברסלית (תוכלו להעזר בגוגל תרגום - חינם) ולהפנות לאתר שאלות שיתעוררו במהלך ההזמנה. ככלל, היות ומרבית האתר מתופעל ע"י דוברי אנגלית, השתדלו לפנות אלינו באנגלית.
רגע, איך תשלחו לי את המוצרים?
אנו נארוז היטב את המוצרים שבחרתם ונשלח לכם את המוצרים באמצעות חברת משלוחים בין-לאומית עמה אנו עובדים שנים רבות. חברת המשלוחים תדאג להביא את החבילה אל מקום שהותכם באירופה - בכל מדינה החברה באיחוד האירופי. לתשומת לב: שווייץ אינה חברה באיחוד האירופי. עם זאת, אנו יכולים לשלוח את הזמנתכם לעיירות גבול שונות באיטליה, בגרמניה ועוד, הגובלות עם שווייץ.
אם הזמנתי עכשיו, מתי המשלוח שלי יגיע?
ניתן לשלוח את המוצרים במשלוח רגיל - אולם אפשר גם לבחור במשלוח אקספרס (שירות המייקר את הרכישה). מועד הגעת המשלוח נתון לשינוי בהתאם ליעדו. למשל: משלוח רגיל לאוסטריה יארך יומיים, ומשלוח אקספרס יגיע תוך יום. משלוח רגיל לאיטליה יארך יומיים-שלושה, אולם משלוח אקספרס יגיע תוך יום אחד לרוב המקומות באיטליה. אנו מכינים ושולחים את המשלוח בפועל יום אחד לאחר קבלת ההזמנה במחשב שלנו. אם ביצעתם את ההזמנה עד יום ראשון בערב, המשלוח יצא לדרכו ביום שני בבוקר. הזמנות של מוצרים טריים יצאו לדרכם רק בתנאי שהמשלוח יגיע ליעדו עד סוף השבוע. איננו שולחים מוצרים טריים באופן שהם ייתקעו במחסני חברת המשלוחים בימים לא פעילים.
ומה קורה אם הזמנתי בסופי שבוע או לא ביום עסקים רגיל?
אם ביצעתם הזמנה של מוצרים טריים, הוא יצא לדרכו לכל המאוחר ביום רביעי, כך שהמשלוח יגיע ליעדו מקסימום ביום שישי. אם ביצעתם הזמנה שכזו ביום חמישי, הוא יצא לדרכו רק ביום שני שלאחר מכן. ימי שבת וראשון אינם ימי עבודה באירופה, ולכן משלוחים אינם יוצאים וגם אינם מגיעים בימים אלו. איננו שלחים משלוחים גם לא בימי שישי.
ואם הזמנתי מוצרים טריים?
ככל שתרכשו מוצרים טריים, אנו נארוז לכם אותם בארגז קל-קר בתוספת קרח מיוחד המחזיק עד 48 שעות. המשלוח יצא לדרכו באמצעות חברת המשלוחים U.P.S, אולם חשוב להדגיש ולדעת כי חברה זו אינה מפעילה מכוניות קירור!
ואיך המוצרים ישמרו על טמפרטורה נכונה?
כאמור, אנו נדאג לצייד את הקרטון בקרח מיוחד לשימור הקרירות וטריות המוצר עד 48 שעות ממועד המשלוח, אבל איננו יכולים לקבל על עצמנו אחריות. אז... מי מבטיח שהמוצרים הטריים יישמרו? לצערנו, איננו יכולים להתחייב שהמוצר הטרי אכן יגיע קר וטרי, משום שהדבר אינו בשליטתנו. אנו מספקים מצדנו את מירב התנאים לשינוע המוצר תוך מאמץ מקסימלי לשמירת הטריות והקרירות, אולם איננו יכולים לשלוט על תלאותיו של המשלוח עד הגיעו ליעדו...
הבנתי, ומה מחירי המשלוח?
המחירים משתנים בהתאם ליעד. לדוגמא: משלוח רגיל לאוסטריה יחויב בסך של 15 יורו ל-24 הק"ג הראשונים. כל ק"ג נוסף יחויב ב-15 יורו נוספים. משלוח לאיטליה יחויב בסך של 19 יורו ל-24 ק"ג הראשונים.
ויש משלוחי אקספרס?
במשלוח אקספרס, המחיר ישתנה עבור כל 4 ק"ג של משלוח, אולם המחיר הסופי נתון לבסיס נתונים מורכב יותר של U.P.S - לכן, צריך לקחת בחשבון שמשלוח אקספרס יחויב במחיר שונה בהתאם ללוח המחירים של חברת המשלוחים.
אז אתם ממליצים לשלוח את המוצרים הטריים באקספרס?
בהחלט. זה יהיה יעיל יותר אם תבצעו שתי הזמנות נפרדות, כך שהמוצרים היבשים יישלחו במשלוח רגיל, ואילו המוצרים הטריים שבהזמנה הנפרדת והממוקדת - יישלחו במשלוח אקספרס. שימו לב, לצרף להזמנת המוצרים הדורשים קירור - רק את הנצרך, בשל ההפרש הגבוה במחירי המשלוח.
איך אני יודע היכן נמצאת החבילה שלי?
כל לקוח מקבל מספר מעקב אחר המשלוח שלו, והוא מוזמן לעשות בו שימוש ולעקוב אחר מקום הימצאו ומועד מסירתו הצפוי.
להיכן מגיעה החבילה, לכתובת שהותי או לתחנת חלוקת חבילות?
כלעל הלקוח להיות נוכח בפועל בעת הגעת המשלוח עבורו. עם זאת, ברוב היעדים באירופה אפשר לבקש שהמשלוח יגיע ל'מרכז איסוף', ups access point - כך שהלקוח יוכל לאספו בכל עת שירצה. בכל מקרה מובהר ומודגש: איננו אחראיים ואין לנו כל יכולת שליטה על פעילותה של חברת המשלוחים. בשל כך, לא יינתן כל החזר כספי בגין איחור בהגעת המשלוח - מבלי לבחון את שאלת 'מי אשם'...
אלו הכשרים נושאים המוצרים שאתם מוכרים?
המוצרים
כל המוצרים שאנו מוכרים נושאים תו כשרות מהדרין, ומיוצרים בישראל/אירופה/ארה"ב. כמו"כ, כל מוצר נושא תו המציין את משקלו ומחירו. הבשרים הנרכשים הינם בכשרות 'גלאט-מהדרין'.
ו... אם בכל זאת יש בעיה, אתם זמינים?
הנכם מוזמנים להפנות אלינו כל שאלה/הבהרה/בקשה ונשתדל למלא אחר כל משאלותיכם לשביעות רצונכם המלאה. לצורך כך, נא עשו שימוש באתר Kosher4u.eu. בנוסף, היות והאתר מתופעל ע"י דוברי אנגלית, השתדלו לפנות - אם יש לכם ידע בשפה - באנגלית, ככל שהדבר מתאפשר. לתשומת לבכם.
×